HAKKIMIZDA

 

LRG COİN TANITIM BİLGİSİ

 
Proje 16 Mayıs 2022 tarihinde Smart contrat üzerinden yazılmış olup. Blockchain eco system üzerindeki çalışmalar devam etmektedir.
 
Proje TÜRKİYE Menşai ülkesi olup. Metaverse WEB 3.0 projesi kapsamında çalışmalar devam etmektedir..
 
LRG COİN: NEDİR?
 
Large Chain büyük zincir bağlantısı anlamındadır.Gerçek Zamanlı, Hızlı Veri eco systemidir. Hızlı ve Çevik eco system olarak Akıllı sözleşmeler sayesinde web 3.0 ağındaki veriler ile ağ dışında kalan veriler birbirine bağlanır.
 
Large Chain, akıllı sözleşmelerin geleceği olarak internet uygulamalarının hızı ile aynı seviyede akıllı sözleşme yaratmayı hedefliyor. Çok sayıda piyasa verisi, etkinlik, ödeme ve diğer API’leri olan internet geliştiricileri gibi, akıllı sözleşme geliştiricileri de benzer kullanıcı dostu girdiler ve çıktılar koleksiyonuna sahiptir..
 
Ayrıca;
 
Geçmişte yaşanan Web 1.0, Web 2.0 sürümlerinin geliştirilmiş WEB 3.0 Yazılımı olarak. İnternet üzerinde tüketilen her veriyi hızla anlayıp ses, metin ve diğer medya içeriklerini size sunmaktadır.
 
Geçmiş sürümlerin doğal yapısında esinlenerek geliştirilmiş, Web 3.0 Large Chain Projelerinde yerini almaktadır..
 

LARGECHAIN WEB 3.0 PROTOCOL Nedir?

LargeChain, (BinanceSmart Chain ile yaygınlaşan) blockchain tabanlı akıllı sözleşmelerle gerçek dünya uygulamaları arasında köprü vazifesi görmeyi hedefleyen bir platformdur. Blockchain’ler ağ dışındaki veriye erişim sağlayamadığı için, akıllı sözleşmelerde veri sağlayıcı olarak (WEB 3.0) ihtiyaç duyuluyor. LargeChain durumunda BinanceSmartChain ağına bağlı bulunuyor. ağın sağladığı (sıcaklık, hava durumu gibi) harici veri, önceden belirlenmiş koşullar gerçekleştiğinde akıllı sözleşmeleri tetikliyor sağlıyor.

LargeChain ağındaki katılımcılar, akıllı sözleşmelere API bilgisi gibi harici veri akışlarına erişim sağlamak için ödüllerle teşvik ediliyor. Zincir dışı bir veriye erişim isteyen kullanıcı, LargeChain ağına bir talep sözleşmesi gönderebiliyor. Bu sözleşmeler, talep sözleşmesini uygun ağlar ile eşleştiriyor. Sözleşmeler bir itibar sözleşmesi, bir sıra eşleştirme sözleşmesi ve bir adet de derleme sözleşmesi içeriyor. Derleme sözleşmesi, seçilen ağ verilerini toplayarak en isabetli sonucu bulmayı amaçlıyor.

LargeChain Nereden Satın Alınır?

LargeChain (LRG) satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz. Bu kripto para birimindeki en güncel borsalar ve işlem çiftleri listesi için piyasa çiftleri sayfamızı ziyaret edin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların LargeChain nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak Pancakeswap olarak en doğru bilgiyi sunmak için çok çalışıyoruz.

 
LRG COİN PROJESİ:
Toplam arz 40.000.000 adettir. Tamamı halka açık arz olarak. Sunulan projenin Hisse değeri artışı sağlanması hususunda
2023 Yılı kapsamında  %50’i yakıldı.
 
Ayrıca; Projemizin  “0x732AB523D1716b6b4eAF6dEC638C464CB11A01cD”  Kontrat zincir ağı  Blockzincir ağ güvenliği kapsamında %100 Güvenlik Denetiminden geçmiştir. Toplam Arz 20.000.000LRG

 

 

 

E-posta    :  İnfo@largechain.net

WEB             : www.largechain.net

TELEGRAM: https://t.me/largechain

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın.