LRG COİN NETWORK MARKETİNG

LARGE CHAİN NEDİR?

Large Chain Büyük zincir bağlantısı anlamındadır. 
Akıllı sözleşmeler ve Web 3.0 ağındaki verileri birbirine bağlayan defi finance projesinin adıdır..

LARGE CHAİN WEB 3.0 Gerçek Zamanlı, Hızlı Veri sistemi
Large CHAİN Güvenebileceğiniz Verilerden oluşmaktadır.

Hızlı ve Çevik Akıllı sözleşmeler sayesinde web 3.0 ağındaki verileri ağ dışında kalan verilerle birbirine bağlanır.
LRG NETWORK SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIYOR?

Sistem 4 basamak ve seviyeden oluşmaktadır. 
1.SEVİYE   100$
2.SEVİYE   250$
3.SEVİYE   500$
4.SEVİYE  1000$Örnek:
Hasan 1.Seviyeden Marketing çalışması başlattı.
1.kademede kendisi takım lideridir.Kendisinin 2.alt kademesine iki sağ,ve 2 sol olmak üzere 4kişi ekledi 3.kademede üç sağ-üç sola olmak üzere Referans eklenir. Hasan ile birlikte 11'kişilik referans halkası oluşarak Hasan halkasını tamamlamış oldu.


Hasanın İlk halkasından alacağı kazanç 100$ + prim %3

Hasanın Halkasından aynı şekilde devam eden üyeler.Halkasını tamamlaması dahilinde %10kazanç ve prim alır.Bu tamamlanma sürecinden İlk Halka Takım Lideri Hasana %10 Kazanç ödenir. 


Her üye Takım lideridir. 
lider birinci alt kademesine iki sağ-iki sol referansı eklemelidir. 3.kademe üç sağa-üç sola eklenmelidir.. Takım liderleri 10'lu referans tamamlanması durumunda her alt Referanslı yeni üyelerden %10 kazanır.bu kazanç primleri sabit şekilde Ödenmeye devam eder. Halkasını tamamlayan Takım liderleri Ömür boyu %10 Hakkına sahip olurlar..


LRG COİN Likide hisselerinin %50'i Network Zincir ağına ödenir.
Referans Kodları Metamask ve Trustwallet Cüzdan kodlarıdır.
Ödemeler BNB olarak Referans üyelere aylık bazda düzenli ödenir..
ödemelerin avans kısmı Haftalık 1/4 olarak ödenebilmektedir..


1-2- 3 seviye Takım liderleri mevcut seviyeden Referans kayıt etmek zorundadır.
Örnek: 1.seviyeden Giriş yapan takım lideri 100$ X10 Referans üye kayıt etmesi durumunda %10+3prim Toplam 113$ aylık olarak düzenli şekilde kazanç ödemesi hakkı kazanır.. bu ödemeler Metamask ve TrustWallet Cüzdanına düzenli olarak ödenir..


Örnek: 2.seviyeden giriş yapan takım lideri 250$ X10 Referans üye kayıt etmesi durumunda %10+3prim Toplam 325$ aylık olarak düzenli şekilde kazanç ödemesi hakkı kazanır.. bu ödemeler Metamask ve TrustWallet Cüzdanına düzenli olarak ödenir..


Örnek: 3.seviyeden Giriş yapan takım lideri 500$ X10 Referans üye kayıt etmesi durumunda %10+3prim Toplam 650$ aylık olarak düzenli şekilde kazanç ödemesi hakkı kazanır.. bu ödemeler Metamask ve TrustWallet Cüzdanına düzenli olarak ödenir.


NETWORK TAKIM ZİNCİRİNE ÖMÜRBOYU ÖDEME HAKKI
LRG COİN MCAP değer artışına göre kazanç oranı %80-100 şeklinde arttırılabilmektedir. LRG projesinin %50 Network projesi %50 kripto Yatırımcılarına ödenir.. LRG COİN Hisseleri'nin %100 Halka arz'dırReferans kimlik Numaraları Güvenli network ağı olarak Metamask-Trustwallet Cüzdan ID kodları baz alınmaktadır. takım liderleri Referans Üyeleri Tarafımıza Bildirmek ile Sorumludur.LRG NETWORK AĞINDA EKİBİNİ KUR ÖMÜR BOYU KAZANÇ GELİRİ SAĞLA      KAZANÇ TABLOSU1.SEVİYE NETWORK MARKETİNG 1 EKİP LİDERİ 10 REFERANS ÜYE
%10 +3 prim 130$ +Mcap artışı fark kazancı
2.SEVİYE NETWORK MARKETİNG 1 EKİP LİDERİ 10 REFERANS ÜYE
%10 +3 prim 325$ +Mcap artışı fark kazanç3.SEVİYE NETWORK MARKETİNG 1 EKİP LİDERİ 10 REFERANS ÜYE
%10 +3 prim 650$ +Mcap artışı fark kazanç aylık kazanç elde edecektir.4.SEVİYE NETWORK MARKETİNG 1 EKİP LİDERİ 10 REFERANS ÜYE
%10 +3 prim 1430$ +Mcap artışı fark kazanç aylık kazanç elde edecektir.Yatırımcılar Network Marketing ağına katılım sağlayabilir. 
Network ağ üzerinden Kazanç sağlayabilirler.. Network ağına Pancakeswap üzerinden Network Seviye işlemi ile katılım sağlayabilirsiniz...


İLETİŞİM: www.largechain.net
E-POSTA : info@largechain.net
TELEGRAM: https://t.me/largechain   


Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın.