NETWORK

LRG NETWORK MARKETİNG

LRG NETWORK NEDİR.

LRG NETWORK: Bir Marketing Network projesi tanıtım ve satış projesidir. Ülkemizin Blockchain ve Smart Kontrat ve web 3.0 Projeleri Destelemek geliştirmek üzere Çalışmalar kapsamında yürütülen Pazarlama modelidir.

LRG NETWORK TEMSİLCİ: Proje temsilcilerimiz projemi tanıtmak destek olmaları için destekci tanıtım ve bilgilendirmelere yaparak. projenin tanıtımı ve süreçleri kazançları hakkında destekçilerimize bilgilendirme toplantıları ve organizasyonlar düzenleyebilmektedir.

LRG NETWORK TAKIM LİDERİ: Takım lideri Aşağıdaki kolunu tamamlaması durumunda Her ay nakit 500$ +100$prim altındaki kolların çalışması durumunda 2 basamak tamamlanması dahilinde aylık sabit 1000$ +prim 200$ olarak ödeme alabilmektedir. kendine güvenen ek gelir sağlamak isteyenler Kariyer Hedefi olanlar için Blockchain Marketing Sektörü.

LRG NETWORK ÇALIŞMASI LRG NETWORK Sıfır riskli Bir projedir. Proje Blockchain Ecosytm Web3.0 projesine destek olarak destekcilerin 0 risk kapsamında yatırım yapmasını sağlar. 1000$ ve üzerinde yatırımlar Sigorta kapsamında olmaktadır. Proje katılanlar aldıkları LRG NETWORK projesini daha sonraki süreçlerde Yüksek Rakam ve fiyattan satabilmektedir.. Projemizde 0 risk

✅LRG COİN (SİGORTA)

✅Projemize Destek veren destekci yatırımcılarına Ana paraların %100 Sigorta kapsamına alınarak garanti edilmiş olacaktır. Sigorta projeye destek amaçlıdır.

✅SİGORTA ŞARTLARI

✅3BNB ve üzeri

1000$ ve üzeri teminat altına alınmaktadır.

✅Projemize Destek olarak Sigorta sürecine ilişkin talepler ve geçerlilik 01/01/2023 itibariyle geçerlidir..

✅Sigorta sürecinden faydalanmak isteyenlerin öncelikle alış işlemi yapmadan Önce Tarafımıza iletmesi gereklidir.

Sermayeniz teminat ve güvence altındadır.

https://t.me/LargeChainn
https://t.me/SmartContrac

🌐www.largechain.net

✉️ İnfo@largechain.net

✅DETAY: Sadece sigorta kapsamında destekci yatırımcılara %100 teminat verilmektedir.. Tarafımıza başvuru yapmadan işlem yapanlar LRG sigortası kapsamına dahil Edilemez..

🌐www.largechain.net

✉️ İnfo@largechain.net

✅DETAY: Sadece sigorta kapsamında destekci yatırımcılara %100 teminat verilmektedir.. Tarafımıza başvuru yapmadan işlem yapanlar LRG sigortası kapsamına dahil Edilemez..

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın.